fbpx
Taisyklės gyvūnų šeimininkams

 

Jei nori į “Talutti” pasikviesti geriausią savo keturkojį draugą – mes už, tačiau prieš rišdamas kaklaraištį savo šuniukui ar kačiukui susipažink su keliomis restorano taisyklėmis:

Taisyklė nr. 1: Talutti priima visus gerai išauklėtus augintinius ir dar geriau išauklėtus ir išdresuotus jų šeimininkus.

Taisyklė nr. 2: Minkštaisiais restorano patogumais – sofomis bei kėdėmis – gali naudotis tik vienas iš svečių, keturkojai lankytojai (arba jų šeimininkai, čia jau kaip tarpusavyje susitarsit) privalo būti prisegti pavadėliu ir savo viešnagės restorane metu leisti laiką po stalu, o didesni šunys – ne tik turėti, bet ir dėvėti antsnukį.

Taisyklė nr. 3: Taisyklė paprasta: restorane padarytus ka-ka ar si-si – valo šeimininkas!

Taisyklė nr. 4: Restorane renkasi dideli rimtuoliai, todėl pažaisti ar pasilinksminti su gyvūnėliais čia neišeis, mėtyti kamuolius ir skraidančias lėkštes rekomenduosime artimiausią parką ar šunų aikštelę. Deja, ir vaikų erdvė skirta vaikams, o suaugusiems ir keturkojams jų draugams įėjimas griežtai draudžiamas!

Taisyklė nr. 5: Jei jau atsitiko nelaimė: kažkas sulūžo, sudužo, nukrito, nusibrozdino ar susižalojo, atlyginti nuostolių gyvūnėliai negalės, juk vargšeliai neturi nė cento… Šią pareigą teks atlikti šeimininkui!

Jei geriausias žmogaus draugas atitinka vieną ar kelis iš žemiau išvardintų “redflag’ų”, restoranas “Talutti” pasilieka teisę be detalaus paaiškinimo išprašyti arba neįsileisti jo į restorano patalpas.

Pagalvok ar restoranas tinkama vieta keturkojui, jei tavo mylimas Brisius:

– kelia grėsmę restorano personalui arba lankytojams

– nori daug ir garsiai kalbėti (loja, kaukia, burzgia, cypia)

– jei atrodo, kad gyvūnėlis negaluoja ir panašu, kad jam reikia ne į restoraną, o pas veterinarą

– jei augintis nusprendė, kad Talutti yra didelis ir prabangus gyvūnėlių WC