fbpx
Privatumo politika

 

Interneto svetainė www.talutti.lt priklauso įmonei UAB Lafiesta, į.k. 302920420 (toliau – Talutti restoranai). Talutti restoranai gerbia kiekvieno lankytojo teisę į privatumą. Šioje svetainėje talpinama informacija susijusi su Talutti prekės ženklo teikiamomis paslaugomis ir šiam prekės ženklui priklausančių restoranų veikla.
Lankantis www.talutti.lt svetainėje, lankytojo kompiuteryje (įrenginyje) įrašoma informacija (slapukai, angl. “cookies”). Tai reikalinga tam, kad visos svetainės funkcijos veiktų tinkamai. Apsilankymo pradžioje lankytojui pateikiama informacija apie slapukų naudojimą ir paprašoma jo sutikimo. Talutti restoranai taip pat pasilieka sau teisę analizuoti vartotojų elgesį svetainėje ir kitus veiksmus Google Analytics bei kitų priemonių pagalba. Tai daroma siekiant pateikti vartotojams labiausiai tinkančius pasiūlymus ir padaryti naudojimąsi svetaine dar patogesnį. Informacija apie Google privatumo politiką pateikiama čia.
Talutti restoranai neprisiima atsakomybės už netikslius ar klaidingus lankytojų pateiktus duomenis. Kiekvienas lankytojas turi galimybę kreiptis dėl neteisingų duomenų ir Talutti restoranai įsipareigoja juos ištaisyti. Tai galima padaryti kreipiantis puslapio apačioje nurodytais kontaktais. Kiekvienas lankytojas turi teisę atšaukti bet kokius savo duotus sutikimus.
Klientų asmens duomenys renkami ir tvarkomi šiems tikslams:

  • apdoroti rezervacijų užsakymus;
  • atgaliniam ryšiui su klientais palaikyti;
  • išrašyti finansinius dokumentus (pvz., sąskaitas faktūras);
  • vykdyti kitus sutartinius įsipareigojimus;
  • bendrauti su klientais klausimais, susijusiais su prekių ir paslaugų teikimu;
  • tiesioginės rinkodaros tikslais.

Pateikti duomenys saugojami sistemoje tol, kol klientai naudojasi paslaugomis.
Kiekvienas klientas, kreipęsis nurodytais kontaktais turi galimybę gauti išsamią informaciją apie tai, kokius jo asmeninius duomenis tvarko Talutti restoranai ir gali kreiptis dėl jo duomenų ištrynimo iš Talutti restoranai duomenų sistemos.
Talutti restoranai turi teisę analizuoti neasmeninius klientų bei pirkimų duomenis statistikos tikslais ir įsipareigoja imtis visų priemonių, kad lankytojų asmeninė informacija būtų tinkamai apsaugota. Talutti restoranai įsipareigoja naudoti lankytojų asmeninę informaciją tik šiose taisyklėse nustatytiems tikslams, tačiau pasilieka teisę perduoti lankytojų informaciją trečiosioms šalims tik Lietuvos Respublikos bei Europos Sąjungos įstatymų nustatyta tvarka.
Jei kyla abejonių, kad Talutti restoranai jūsų duomenis tvarko pažeisdami duomenų apsaugos teisės aktų reikalavimus, prašome kreiptis apačioje nurodytais kontaktais ir mes dėsime visas pastangas, kad išsklaidytume jūsų abejones ir ištaisytume bet kokias pasitaikiusias klaidas.

Taisyklių galiojimas

Šios taisyklės galioja visiems svetainės lankytojams apsilankymo momentu. Talutti restoranai pasilieka teisę keisti šias taisykles be atskiro išankstinio įspėjimo. Apie taisyklių pakeitimus Talutti restoranai informuos savo svetainėje, tačiau pirkėjai privalo pasitikrinti svetainės privatumo politiką ir taisykles bei jų laikytis kiekvieną kartą lankydamiesi tinklapyje.

Kontaktai:

Bet kokiais, su šios interneto svetainės privatumo politka ir taisyklėmis susijusiais klausimais, prašome kreiptis el. paštu: info@talutti.lt